Izolacje Kraków

Ocieplenie elewacji pianką poliuretanową - Kraków i okolice

Wykonujemy ocieplanie domów pianką PUR na terenie całego województwa małopolskiego. Izolacja elewacji to jedna z najważniejszych inwestycji, ponieważ pozwala przede wszystkim zredukować koszty ogrzewania.

Ocieplanie ścian zewnętrznych pianką poliuretanową

Ocieplenie elewacji pianką poliuretanową pozwoli na zatrzymanie wewnątrz ciepłego powietrza. Pianka PUR ma doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz jest paroprzepuszczalna. Izolacja termiczna ścian zewnętrznych to jedna z najważniejszych inwestycji w każdym budynku. Stosowane przez nas materiały oraz specjalistyczny sprzęt GRACO pozwalają wykonać termoizolację, która będzie szczelna oraz ekologiczna.

Jakie są zalety ocieplania elewacji pianką PUR?

Izolacja termiczna wykonana przy pomocy pianki PUR posiada liczne zalety:
  • w okresie zimowym chroni przed utratą ciepła z wnętrza domu,
  • w okresie letnim pianka poliuretanowa chroni przed nagrzaniem się pomieszczeń,
  • łatwa aplikacja pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu możliwe jest izolowanie ścian w miejscach narażonych na występowanie mostków termicznych,
  • ocieplenie ścian pianką redukuje straty ciepła, w wyniku czego znacznie zmniejszają się koszty ogrzewania,
  • izolacje natryskowe są jedną z najszybszych metod ocieplania,
  • metoda gwarantuje wysoką szczelność,
  • dobrze wykonana izolacja jest bezzapachowa.
Odpowiednie ocieplenie budynku pianką poliuretanową pozwoli zredukować koszty grzewcze. Warto zdecydować się na ten rodzaj termoizolacji ze względu na:
  • wykorzystanie ekologicznych materiałów,
  • ocieplanie pianką pozwala dotrzeć do każdego zakamarka, dzięki czemu dobrze wykonana izolacja nie posiada mostków termicznych,
  • pianka poliuretanowa nie wywołuje reakcji alergicznych oraz jest niepyląca.

Jakie ściany można ocieplać pianką PUR?

Niski współczynnik przenikania ciepła oraz doskonałe właściwości termoizolacyjne sprawiają, że pianka poliuretanowa jest wykorzystywana do ocieplania domu. Ten materiał termoizolacyjny z powodzeniem może być wykorzystywany do izolacji każdego rodzaju ścian. Jest on najlepszym wyborem do ocieplania starszych budynków. Dzięki piance PUR można ocieplić wiele różnych materiałów budowlanych dzięki wysokiemu poziomowi adhezji. Pianka bez trudu przylega do betonu, laminatów, blachy, materiałów drewnopochodnych. Nasza firma wykonuje ocieplanie pianką poliuretanową elewacji i ścian budynków na terenie województwa małopolskiego, głównie w okolicy Krakowa. Swoje usługi realizowaliśmy już w takich miastach jak Kraków, Tarnów, Wieliczka, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Wadowice, czy Brzesko. Zobacz zdjęcia z realizacji wykonywanych przez nas usług.