Izolacje Kraków

Wykończenia wnętrz Kraków

Kompleksowe wykończenia wnętrz

Wykończenie wnętrz to prace następujące po zakończeniu prac głównych. W zakres prac wykończeniowych wchodzą działania doprowadzające nieruchomość do stanu pod klucz. Jest to między innymi montaż oświetlenia, układanie podłogi, wykończenie ścian i sufitów, montaż instalacji, montaż systemów grzewczych, dekoracja pomieszczeń wykończenie łazienki i inne. Prace wykończeniowe można wykonać samodzielnie lub powierzyć je doświadczonej grupie fachowców. Końcowym etapem wykończenia może być ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, zapewniające wysoką temperaturę i optymalne działanie ogrzewania.

Wykonujemy kompleksowe wykończenia mieszkań.

W wykończenia wnętrz oferujemy między innymi : malowanie ścian, malowanie sufitów, tapetowanie, montaż podłóg, kafelkowanie, szpachlowanie, drobne prace hydrauliczne i elektryczne, izolacja poddasza i inne prace wykończeniowe. w zakresie usług wykończenia wnętrz montujemy też podwieszane sufity. Kompleksowe wykończenie mieszkania przeprowadzamy od podłogi aż po sufit. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, by nic nie zakłóciło komfortu użytkowania mieszkania.

Wykończenie wnętrz

Pomożemy Ci zrealizować wizję wymarzonego wnętrza – zadbamy o jego funkcjonalność i walory estetyczne. Sprawimy, że Twoje mieszkanie stanie się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Kompleksowość

Jako firma wykończeniowa zajmiemy się nie tylko wnętrzem, ale zadbamy również ocieplenie dachu. Przeprowadzimy też pełne badanie termowizyjne. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykańczanie mieszkań pod klucz, w tym także tych z rynku pierwotnego. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Jak przebiega cały proces?

Na etapie wykończenia mieszkania trzeba podjąć wiele decyzji. Im wcześniej więc zaczniesz myśleć o wnętrzach, tym lepiej. Nie należy zwlekać z wykańczaniem wnętrz do ostatniej chwili. Aby wykończenie wnętrz dało efekty, które długo będą cieszyły użytkowników, do wszystkich prac należy podejść z namysłem. Zaczynając wykończenie wnętrz, najpierw ustal podział mieszkania. Jeśli postanowiłeś zrezygnować ze ściany działowej lub inaczej niż w projekcie podzielić pomieszczenie, tymi kwestiami zajmij się w pierwszej kolejności.

W kolejnych krokach należy ułożyć instalację oraz warstwy izolacyjne podłogi, zapewniające izolację przed wilgocią. Tynkowanie ścian i sufitów oraz osadzanie parapetów wewnętrznych to kroki, które wykonuje się na końcu. Osadzanie parapetów przed tynkami ma zwolenników, ale grozi zabrudzeniem, a nawet zniszczeniem parapetu. Gdy wszystko jest gotowe można zabrać się za wylewki samopoziomujące, które przygotują podłoże pod materiały posadzkowe. Warto pamiętać o tym, aby używać solidnych materiałów, które gwarantują doskonały efekt wizualny i trwałość. Warto zaznaczyć, że nasza firma wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości. Możemy zagwarantować termin wykonania prac ustalony w umowie oraz wykończenie bez ukrytych kosztów. Postaw na nas!