Izolacje Kraków

Wykończenia

Wykończenia wnętrz

Wykończenie wnętrz to prace następujące po zakończeniu etapów budowy. W zakres prac wykończeniowych wchodzą działania doprowadzające nieruchomość do stanu pod klucz. Będzie to między innymi układanie podłogi, wykończenie ścian i sufitów, montaż instalacji, montaż systemów grzewczych, dekoracja pomieszczeń itp. Prace wykończeniowe można wykonać samodzielnie lub powierzyć je doświadczonej grupie fachowców. Końcowym etapem wykończenia może być ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, zapewniające wysoką temperaturę i optymalne działanie ogrzewania.

W ramach naszej oferty wykonujemy takie prace jak: malowanie ścian, malowanie sufitów, tapetowanie, montowanie sufitów podwieszanych oraz podłóg, kafelkowanie, szpachlowanie, drobne prace hydrauliczne i elektryczne, izolacja poddasza i inne prace wykończeniowe. Zajmiemy się pracami od podłogi aż po sufit. Zwrócimy uwagę na każdy szczegół, by nic nie zakłóciło komfortu użytkowania mieszkania.

Wygląd

Pomożemy Wam zrealizować wizję wymarzonego wnętrza – zadbamy o jego funkcjonalność i walory estetyczne. Sprawimy, że Wasze mieszkanie stanie się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Kompleksowość

Jako firma wykończeniowa zajmiemy się nie tylko wnętrzem, ale zadbamy również o ocieplenie dachu, jak również przeprowadzenie pełnego badania termowizyjengo.

Jak przebiega cały proces?

Na etapie wykończenia wnętrz trzeba podjąć wiele decyzji. Im wcześniej więc zaczniesz myśleć o wnętrzach, tym lepiej. Nie należy zwlekać do ostatniej chwili z wyborami i zakupami. Aby wykończenie wnętrz dało efekty, które długo będą cieszyły użytkowników, do wszystkich prac należy podejść z namysłem. Zaczynając wykończenie wnętrz, najpierw ustal podział mieszkania. Jeśli postanowiłeś zrezygnować ze ściany działowej lub inaczej niż w projekcie podzielić pomieszczenie, tymi kwestiami zajmij się w pierwszej kolejności.

W kolejnych krokach należy ułożyć instalację oraz warstwy izolacyjne podłogi, zapewniające izolację przed wilgocią. Tynkowanie ścian i sufitów oraz osadzanie parapetów wewnętrznych to kroki, które wykonuje się na końcu. Osadzanie parapetów przed tynkami ma zwolenników, ale grozi zabrudzeniem, a nawet zniszczeniem parapetu. Gdy wszystko jest gotowe można zabrać się za wylewki samopoziomujące, które przygotują podłoże pod materiały posadzkowe.